Hakkımızda


Hakkımızda

Hedef Sürücü Kursu siz değerli müşterilerimize 2009 yılından itibaren en kaliteli hizmeti verme amacıyla faaliyete geçmiştir. Güler yüzlü ve saygılı personelimizle sizlerin yanındayız. Hedef Sürücü Kursu tüm özel motorlu taşıt sürücü kursları gibi Milli Eğitim Bakanlığı ‘nın denetimi ve gözetimi altında hizmet vermektedir. 2000 yılında başladığımız sürücü kursu işletmeciliğine 2009 yılı itibariyle Hedef Sürücü Kursu olarak devam etmekteyiz.
Kursumuzda A2 , , D ve E sertifikaları verilmektedir. Ferah sınıflarda profesyonel ve uzman kadromuz tarafından verilen eğitim , “bilinçli sürücüler” yetiştirmek maksadıyla hizmet vermekte ve bu amaç ışığında sizlerden aldığını sizlere harcayarak hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek başarı oranı yakalayan ve bu başarının devamı için hizmette bulunan Hedef Sürücü Kursu en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi kendisine ilke edinmiştir.
Hedef Sürücü Kursu olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile klasik kurs ortamlarından uzak güler yüzlü ve samimi bir kurs ortamı sunmaktayız. Hedef Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışları hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona almıştır.